top of page

Beşiktaş JK Spor Okulları Sömestir Kampı Antalya’da Başladı


Beşiktaş JK Spor Okulları Sömestir Kampı, yurt içi ve yurt dışı spor okullarımızda öğrenim gören 950'den fazla öğrencimizin katılımıyla Antalya Starlight Resort Hotel’de başladı.


30 Ocak Perşembe gününe kadar sürecek olan kamp, öğrencilerimizin öğlen saatlerinde konaklayacağı otele ulaşmasıyla başladı. Kampın ilk saatlerini öğle yemeği ile geçiren öğrencilerimiz, otel kullanım alanlarını, saha ve eğitim görecekleri salonları gezdiler. Öğrencilerimiz, dinlenme sonrası akşam yemeğinde bir araya geldi.


Spor Okullarımızın idari kadrosu tarafından spor okullarımızın birim sorumlularına ve antrenörlerine kamp ve eğitim programı hakkında bilgi verildi.


Öğrencilerimiz sömestir kampında; Spor Psikologları, Beslenme Uzmanı, Zihinsel Antrenman Uzmanı ve İngilizce Eğitmenleri eşliğinde teorik ve pratik futbol eğitimi alacak ve düzenlenecek turnuvada yeteneklerini sergileme fırsatı bulacaklar.


Futbol Akademi antrenörlerimizden; Ömer Gülen, Ali Çebi, Faruk Hakan Şahin, Oğuz Sargın ve Gökhan Aksu sömestir kampı boyunca öğrencilerimizin turnuva maçlarında sergileyecekleri performansı yakından takip edecek.


Dört gece beş gün sürecek kampta öğrencilerimiz; animasyon gösterileri ve eğlenceli eğitimler ile unutamayacakları bir kamp dönemi geçirecek.

53 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page