top of page

Beşiktaş JK Spor Okulları Futbol Kampının Kapanış Töreni Yapıldı


Beşiktaş JK Spor Okulları Futbol Kampı’nın kapanış töreni; Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan, Futbol Akademisi Gençlik Gelişim Teknik Sorumlumuz Mehmet Ekşi, Kadın Futbol ve Spor Okulları İdari Direktörümüz Necmettin Çelikhan, antrenörlerimiz, kampa katılan spor okullarımızın eğitmenleri, öğrencileri ve velilerinin katılımıyla Antalya Side Sueno Hotels’te gerçekleştirildi.


Başkanımız Ahmet Nur Çebi, video konferans aracılığıyla katıldığı kapanış töreninde, öğrencilerimize Beşiktaş değerleriyle ilgili bir konuşma yaptı ve turnuvada dereceye giren takımlarda yer alan öğrencilerimizi tebrik etti.


Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan, kapanış töreninde, Beşiktaş JK Spor Okulları’nın faaliyetleri, gelecek planları ve hedefleri ile ilgili bir konuşma yaptı.


U-19 Akademi Takımımızın Antrenörü Önder Karaveli ile Futbol Akademimizden A Takımımıza yükselen futbolcularımız; Rıdvan Yılmaz, Serdar Saatçı, Emirhan Delibaş, Berkay Vardar ve Ege Tıknaz, görüntülü olarak bağlandıkları kapanış töreninde deneyimlerini öğrencilerimizle paylaştı.


Fırat Fidan, renkli görüntülere sahne olan kapanış töreninde, kamp boyunca gerçekleştirilen futbol turnuvasında dereceye giren takımlara kupalarını takdim etti ve öğrencilerimizle sohbet etti.


Futbol turnuvasında deneyimli antrenörlerimiz tarafından potansiyel taşıdığına kanaat getirilen öğrencilerimiz, ocak ayında Futbol Akademimizde deneme antrenmanlarına katılacak.


34 futbol okulumuzdan toplam 686 öğrencimizin katılımıyla 15-18 Kasım tarihleri arasında Antalya Side Sueno Hotels’te gerçekleştirilen Beşiktaş JK Spor Okulları Futbol Kampı’nın kapanış töreni, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

650 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page